Zapraszamy do nowo otwartego, wyjątkowego miejsca we Wrocławiu. Autoserwis, sklep, kawiarnia i kosmetyka samochodowa (Car Detailing) pod jednym dachem! A wszystko to w miłej atmosferze, dużej i przyjaznej przestrzeni, gdzie oprócz fachowej naprawy można napić się dobrej kawy, poczytać książkę lub posiedzieć w ogrodzie!

  • Pon. – Pt: 8:00 – 20:00
  • Sb: 8:00 – 20:00
  • Nd: Nieczynne

O SERWISIE

Miejsce powstało ponad rok temu. Wszystko zaczęło się od jasno sprecyzowanych planów zbudowania fachowego miejsca pełnego ludzi z pasją, wypełnionego po brzegi kulturą motoryzacji. Całość uzupełniono o żelazne reguły, które mają na celu uzdrowienie rynku motoryzacyjnego we Wrocławiu w zakresie serwisu samochodów osobowych.

W naszym serwisie, oprócz specjalistów mechaników, pracują również inżynierowie, którzy czuwają nad każdą procedurą naprawy. Dzięki temu korzystamy z zaleceń i instrukcji producentów samochodów oraz podzespołów, by naprawy przeprowadzić we właściwy sposób i móc udzielić na nie wielomiesięcznej gwarancji. Precyzja jest dla nas bardzo ważna, dążymy do perfekcji.

Autoserwis oferuje wiele usług, m.in: mechanikę ogólną, diagnostykę komputerową, naprawy układów klimatyzacji, geometrię podwozia. Zachęcamy również do skorzystania z usług kosmetyki samochodowej, znanej pod angielską nazwą Car detailingu. Zapraszamy na renowacje lakieru, zabezpieczanie powłokami ceramicznymi i woskami, odnowy wnętrza pojazdów, lakierowanie skór tapicerki, spawanie i renowację plastików, zaklejanie odprysków na szybach, bezlakierowe usuwanie wgnieceń.

AutoNaKawę to również kawiarnia i letni ogród z leżakami, hamakami i stolikami ukrytymi w cieniu naszego dębu. Kawiarnię wyposażono w duże okna, by mogli Państwo, pijąc kawę, herbatę lub dobrego drinka, spoglądać przez nie na naprawę swojego samochodu. Można w niej wygodnie odpocząć, poczytać książkę, pracować z laptopem lub umówić się ze znajomym na spotkanie – po co tracić czas czekając aż naprawa dobiegnie końca?!

DOŁĄCZ DO KATALOGU SERWISÓW SAMOCHODOWYCH

© Wszystkie Prawa zastrzeżone S-auto 2018