Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu naprawy samochodów. Nasza marka istnieje na rynku już od ponad 15 lat oferując klientom szeroki zakres napraw samochodów wszystkich wiodących marek. Nasza długotrwała obecność na Wrocławskim rynku, zaowocowała pokaźną, ciągle wzrastającą liczbą stałych klientów. Zajmujemy się wszystkimi naprawami z zakresu mechaniki, elektromechaniki oraz klimatyzacji.

  • Pon. – Pt: 8:00 – 20:00
  • Sb: 8:00 – 20:00
  • Nd: Nieczynne

O SERWISIE

Nasz warsztat jest jednym z bardziej wyjątkowych miejsc na warsztatowej mapie Wrocławia. Cieszymy się bardzo dobrymi opiniami naszych klientów. Spośród wielu zalet naszego warsztatu wymienia się wysokie doświadczenie naszych mechaników idące w parze z przestępną ceną usług. Dzięki naszemu partnerstwu z S-auto części samochodowe Wrocław, jesteśmy w stanie oferować najwyższą jakość, w niewygórowanej cenie.

Nasz warsztat jest bardzo dobrze zlokalizowany. Miejsce, w którym pracujemy pozwala na szybki dojazd z większości dzielnic Wrocławia. Zawsze staramy się aby miejsce, w którym naprawiamy auta naszych klientów było czyste. Po wykonanej usłudze zawsze informujemy naszego klienta o stanie samochodu, wykonanych naprawach i jeśli istnieje taka konieczność, to sugerujemy dalsze działania mające na celu komfort naszych klientów oraz oszczędność pieniędzy. Zapraszamy serdecznie.

DOŁĄCZ DO KATALOGU SERWISÓW SAMOCHODOWYCH

© Wszystkie Prawa zastrzeżone S-auto 2018