Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług firmy RS SERWIS. Bezsprzecznego lidera wrocławskiego rynku diagnostyki oraz napraw samochodów marek : Volkswagen Audi, Skoda oraz Seat.

Nasza firma istnieje od 1998 roku. Naszym głównym celem jest osiągnięcie najwyższej, możliwej jakośći napraw samochodów. Dzięki współpracy z S-auto części samochodowe Wrocław, cechuje nas bogata oferta części zamiennych renomowanych producentów. Posiadamy absolutnie profesjonalny zespół mechaników, dysponujący nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi oraz zawsze aktualnym oprogramowaniem serwisowym.

  • Pon. – Pt: 8:00 – 20:00
  • Sb: 8:00 – 14:00
  • Nd: Nieczynne

O SERWISIE

Współpraca z S-auto to dla nas również podnoszenie jakości obsługi i wiedzy technicznej. Nasz personel systematycznie uczestniczy w specjalistycznych szkoleniach organizowanych przez S-auto, producentów i wyspecjalizowane firmy w kraju i za granicą. Należymy do międzynarodowej sieci Bosch Car Service oferującej kompleksową obsługę pojazdów. Jesteśmy również autoryzowanym punktem firmy Sachs.

Wszystkie naprawy mechaniczne są objęte roczną gwarancją, każdy z naszych klientów otrzymuje książkę serwisową, gdzie odnotowujemy wymiany i naprawy. Każda decyzja odnośnie naprawy podejmowana jest wspólnie z klientem, mając na celu jak najlepszy wybór, który cechuje znakomity współczynnik ceny do jakości.

Od ponad 10 lat dynamicznie i systematycznie poszerzamy krąg naszych klientów z Wrocławia i z najbliższej okolicy. Obecnych i przyszłych klientów serdecznie zapraszamy do współpracy.

DOŁĄCZ DO KATALOGU SERWISÓW SAMOCHODOWYCH

© Wszystkie Prawa zastrzeżone S-auto 2018