• Mateusz Bodurka

  Mateusz Bodurkaprzedstawiciel handlowy

  Mateusz jest z wykształcenia inżynierem logistykiem. Jego specjalizacją są samochody marek BMW, Volkswagen oraz Audi. Pracuje w S-auto części samochodowe Wrocław od 5 lat.

  tel: 71 707 36 55
  m.bodurka@s-auto.pl

 • Łukasz Kosiński

  Łukasz Kosińskikierownik działu

  Łukasz jest jednym z najbardziej doświadczonych członków załogi S-auto, będąc z nami już od 6 lat. Z wykształcenia jest technikiem mechanikiem. Jest bardzo dobrym znawcą części samochodowych, szczególnie takich marek jak Mercedes, Volkswagen oraz Audi.

  tel: 71 707 36 55
  l.kosinski@s-auto.pl

 • Paweł Sznabel

  Paweł Sznabelspecjalista ds. sprzedaży internetowej

  Z Pawłem nasi klienci stykają się głównie za pośrednictwem Internetu. Wszystkie zwroty, wymiany i reklamacje są obsługiwane przez niego. Zajmuje się częściami samochodowymi w S-auto o ponad 2 lat.

  tel: 71 707 36 55
  p.sznabel@s-auto.pl

 • Danuta Paździor

  Danuta Paździorksiegowa

  Danusia jest odpowiedzialna za wszystkie operacje księgowe w S-auto, z wykształcenia jest magistrem księgowości. Pracuje z nami już od ponad 3 lat.

  tel: 71 707 36 55
  d.pazdzior@s-auto.pl

 • Damian Ziętkiewicz

  Damian Ziętkiewiczsprzedawca internetowy

  Damian jest odpowiedzialny za naszych klientów kupujących za pośrednictwem Internetu. Do jego głównych obowiązków należą kompletacja zamówień oraz wysyłka. W S-auto części samochodowe już prawie rok.

  tel: 71 707 36 55
  d.zietkiewicz@s-auto.pl

 • Michał Molęda

  Michał Molędamagazynier

  Michał jest odpowiedzialny za przestrzenie magyzynowe S-auto. Dzięki niemu wszystkie zamówienia są poprawne. Jest już z nami ponad 2 lata.

  tel: 71 707 36 55
  m.moleda@s-auto.pl

 • Mateusz Jaworski

  Mateusz Jaworskispecjalista ds. sprzedaży

  Mateusz jest naszym specjalistą od spraw sprzedaży. Jego główną specjalizacją są samochody japońskie. Z wykształcenia jest technikiem mechanikiem i pracuje z nami od ponad 2 lat.

  tel: 71 707 36 55
  m.jaworski@s-auto.pl

 • Tomasz Serafin

  Tomasz Serafinspecjalista ds. sprzedaży

  Tomek jest naszym specjalistą od spraw sprzedaży. Jego główną specjalizacją są samochody francuskie. Z wykształcenia jest technikiem mechanikiem oraz operatorem CNC. Tomek w S-auto Wrocław pracuje już ponad 5 lat.

  tel: 71 707 36 55
  t.serafin@s-auto.pl

 • Mikołaj Zych

  Mikołaj Zychkierownik magazynu

  Mikołaj w S-auto części samochodowe Wrocław, odpowiada za perfekcyjne działanie naszego magazynu. Pracuje z nami już ponad 2 lata.

  tel: 71 707 36 55
  m.zych@s-auto.pl

© Wszystkie Prawa zastrzeżone S-auto 2018