Hurtownia i Sklep motoryzacyjny

Wrocław

Menu
  • Zima z ProfiAuto

    Pakiety zimowe od 22,90 zł.
    Wybierz swój zestaw.

    Zima z ProfiAuto
  • S-Auto - zawsze na czas

S-Auto - sklep motoryzacyjny Wrocław

Szukasz dobrze zaopatrzonego sklepu motoryzacyjnego we Wrocławiu? Chcesz zakupić oryginalne części i akcesoria wiodących producentów, które będą pasować do Twojego auta? Odwiedź sklep i hurtownię motoryzacyjną S-Auto przy ul. Krakowskiej i przekonaj się o jego szerokiej ofercie i profesjonalnej obsłudze.

Wiedza i doświadczenie naszą siłą

Sklep i hurtownia motoryzacyjna S-Auto we Wrocławiu istnieje na rynku już od ponad 20 lat. Od początku swojej działalności specjalizuje się w dystrybucji części samochodowych i zdobywa doświadczenie w ich sprzedaży. Nasi sprzedawcy stale podnoszą swoje kwalifikacje i umiejętności, uczestnicząc w profesjonalnych kursach i szkoleniach. Dzięki temu potrafią doradzić klientom na każdym etapie zakupów oraz dobrać odpowiednie części do danego pojazdu. To sprawia, że grupa stałych, zadowolonych klientów naszego sklepu motoryzacyjnego we Wrocławiu stale się powiększa.

Pełna oferta produktowa w sklepie samochodowym we Wrocławiu

Stale współpracujemy z ponad 250 sprawdzonymi dostawcami. To sprawia, że posiadamy na stanie magazynowym niemal wszystkie części, dostępne od ręki lub jesteśmy w stanie te brakujące w krótkim czasie sprowadzić. To także gwarancja najwyższej jakości oraz wyjątkowo atrakcyjnych cen. W ofercie znajduje się ponad 300 000 części zamiennych, pasujących do samochodów większości marek. Dysponujemy zarówno oryginalnymi elementami jak i tańszymi, ale równie wysokiej jakości zamiennikami. Oprócz części oferujemy również materiały eksploatacyjne takie jak płyny, oleje czy filtry, akumulatory, akcesoria samochodowe oraz chemię i kosmetyki. Tak szeroka gama produktów zachęca do odwiedzenia sklepu motoryzacyjnego przez klientów z Wrocławia i okolic.

Sprzedaż hurtowa - hurtownia motoryzacyjna Wrocław

Jesteśmy nie tylko sklepem samochodowym we Wrocławiu, ale także hurtownią motoryzacyjną. Obsługujemy warsztaty samochodowe, przydzielając im osobistego opiekuna oraz przeprowadzając dla nich darmowe szkolenia z zakresu napraw samochodów. Warsztaty stale z nami współpracujące, umieszczamy na liście przez nas polecanych klientom indywidualnym.

Zapraszamy!

więcej o firmie »

czytaj dalej » jak dojechać »