Żarówki reflektorów głównych

Oferujemy najróżniejsze typy żarówek do reflektorów głównych. W naszej ofercie znajdziesz zarówno legendarne H7-ki i H4-ki, jak i mniej popularne modele H1 czy H9 – jednożarnikowe oraz dwużarnikowe. Sprzedajemy produkty o zróżnicowanej energii. Wśród nich znajdziesz żarówki o mocy do 55W, które generują strumień świetlny o natężeniu 1500 lumenów.

Żarówki do reflektorów halogenowych oraz ksenonowych

Obecnie w reflektorach głównych montuje się przede wszystkim dwa rodzaje żarówek: halogenowe oraz ksenonowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, postanowiliśmy dołączyć te dwa popularne rodzaje oświetlenia do naszej oferty. Znajdziesz w niej żarówki o mocy nawet 5000 lumenów, które doskonale doświetlą jezdnię i zakręty oraz ułatwią Ci obserwowanie ludzi oraz zwierząt przechodzących w nocy w pobliżu nieoświetlonej drogi.

Jak wymienić żarówki reflektorów głównych?

Wymiana żarówki w reflektorach głównych wydaje się czynnością wybitnie prostą. Niestety wiele nowych samochodów ma tak skonstruowaną przestrzeń pod maską, że dostanie się do żarówek graniczy z cudem. Jak zatem je wymienić? Otwórz maskę i zdejmij plastikową osłonę przeciwpyłową, a następnie zlokalizuj, gdzie umieszczone są żarówki. Następnie odepnij złącze elektryczne z danego źródła światła, a potem:

  • Światła mijania – odbezpiecz metalową zawleczkę, którą zabezpieczone jest światło.
  • Kierunkowskazy i światła pozycyjne – przekręć wtyczkę obrotową i wyjmij żarówkę z klosza.

Po wpięciu nowej żarówki wsadź ją z powrotem do klosza i odpowiednio zabezpiecz (metalową zawleczką lub poprzez wkręcenie żarówki), a następnie zamontuj pokrywę.

Jeśli nie jesteś w stanie zlokalizować żarówki albo wyjąć jej z klosza? Nie próbuj wyciągać jej na siłę! Skontaktuj się z mechanikiem, by uzyskać pomoc.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Wyślij je do nas - odpowiemy!