Tarcze hamulcowe

Tarcze i klocki hamulcowe to niezbędne wyposażenie każdego samochodu, które wpływa na bezpieczeństwo i komfort jazdy. Stary i zużyty układ hamowania może prowadzić do bardzo niebezpiecznych sytuacji na drodze. Chciałbyś ich uniknąć i zaopatrzyć się w nowe, wytrzymałe części? Sprawdź ofertę S-Auto!

Okładziny hamulcowe

Gorsza praca hamulców nie musi być spowodowana przez zniszczone klocki albo tarcze. Częstą przyczyną jest oderwanie okładziny hamulcowej od płyty nośnej klocka. Jeśli podobna sytuacja zdarzyła się w Twoim aucie, skontaktuj się z nami. Jesteśmy w stanie dostarczyć Ci okładziny hamulcowe do wszystkich rodzajów samochodów.

Szeroka oferta części do układu hamulcowego

Chciałbyś kupić części do układu hamowania? W naszym sklepie znajdziesz produkty najwyższej jakości, w przystępnych cenach i pochodzące od popularnych producentów. Nasz asortyment obejmuje:

  • produkty pasujące do wszystkich samochodów,
  • najwyższej jakości klocki, tarcze i okładziny hamulcowe,
  • produkty wiodących marek, między innymi  TRW, Zimmermann, Bosch, Mikoda GT, Brembo oraz ATE,
  • tańsze zamienniki takich marek jak A.B.S, DACO czy KAMOKA. W naszej ofercie znajdziesz m.in.
  • czujniki klocków hamulcowych,
  • klocki i tarcze hamulcowe,
  • zaciski hamulcowe,
  • reperaturki,
  • elementy montażowe hamulców.

Zauważyłeś niepokojące działanie układu hamulcowego. Nie zwlekaj z zakupem nowych części i odwiedź S-Auto już dziś!

Twoje auto ma zużyte klocki hamulcowe?

Najczęstszym objawem zużycia klocków hamulcowych, poza utrudnionym hamowaniem, jest ich charakterystyczne piszczenie. Świadczy ono o znacznym zużyciu materiału ciernego klocków i konieczności ich wymiany. Jeśli zauważyłeś w swoim samochodzie jeden z powyższych problemów, odwiedź nasz sklep i kup nowe części. U nas znajdziesz produkty z różnych półek cenowych oraz uzyskasz fachową pomoc w ich doborze.

Jakie są objawy zużycia tarcz hamulcowych?

Tarcze hamulcowe zużywają się nieco wolniej niż klocki, jednak ze względów bezpieczeństwa nie można zwlekać z ich wymianą. Mechanicy zalecają, by montować nowe tarcze co 80 tysięcy kilometrów. Jeśli o tym zapomnisz, zapewne zauważysz jeden z typowych objawów zużycia tych elementów, czyli: drgania kierownicy podczas hamowania, nierównomierne hamowanie i tzw. pulsowanie pedału hamulca.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Wyślij je do nas - odpowiemy!