Tarcze i klocki hamulcowe Wrocław

Tarcze i klocki hamulcowe to ważne i wręcz podstawowe elementy każdego samochodu. Bez nich ani rusz, bo jak hamować, gdy ich brakuje? Szukasz nowych i wysokiej jakości tarcz i klocków hamulcowych we Wrocławiu? Zajrzyj do S-Auto. W naszej ofercie znajdziesz wiele produktów solidnych marek. Zapraszamy!

Wiodące tarcze i klocki hamulcowe we Wrocławiu

Jeśli masz w planach kupno nowych tarcz i klocków hamulcowych we Wrocławiu, oferta S-Auto jest stworzona dla Ciebie! W naszym sklepie znajdziesz produkty najwyższej jakości, w wyjątkowych cenach i pochodzące od popularnych producentów.

W S-Auto oferujemy:

  • produkty pasujące do wszystkich samochodów popularnych marek,
  • najwyższej jakości klocki i tarcze hamulcowe we Wrocławiu,
  • produkty wiodących marek, między innymi  TRW, Zimmermann, Bosch, Mikoda GT ,Brembo oraz ATE.
  • tańsze zamienniki takich marek jak  DACO  czy  KAMOKA. 

Obserwujesz niepokojące objawy ze strony układu hamulcowego, sugerujące problemy z klockami lub tarczami? Odwiedź S-Auto i kup nowe części już dziś!

Zużyte klocki hamulcowe? Odwiedź S-Auto Wrocław!

Najczęstszym objawem zużycia klocków hamulcowych, poza utrudnionym hamowaniem, jest ich charakterystyczne piszczenie. Świadczy ono o znacznym zużyciu materiału ciernego klocków i konieczności ich wymiany. Zmiana klocków hamulcowych powinna być wykonywana średnio co 30 tys. km, a także przy wymianie tarcz hamulcowych. Jeśli chcesz kupić klocki hamulcowe we Wrocławiu, S-Auto będzie najlepszym wyborem - w naszej ofercie znajdziesz produkty z różnych półek cenowych oraz uzyskasz fachową pomoc w ich doborze.

Tarcze hamulcowe - objawy zużycia

Tarcze hamulcowe również się zużywają, choć co prawda wolniej niż klocki. Przeciętnie, należy je wymieniać na nowe co drugą zmianę klocków. O problemach z tarczami świadczą takie objawy jak drgania kierownicy podczas hamowania, nierównomierne hamowanie i tzw. pulsowanie pedału hamulca. Planujesz zakup tarcz hamulcowych we Wrocławiu? S-Auto w swojej ofercie posiada najsolidniejsze produkty - oferujemy podzespoły wiodących marek na rynku części układów hamulcowych. Sprawdź naszą pełną ofertę w naszym sklepie internetowym lub skontaktuj się z nami!

Kup tarcze i klocki hamulcowe we Wrocławiu lub online!

Chcesz kupić nowe tarcze i klocki hamulcowe we Wrocławiu? Zapraszamy do S-Auto! Nasz sklep znajdziesz przy ul. Krakowskiej 145 - sprawdź dojazd na naszej mapie. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego. Do Wrocławia Ci nie po drodze? Z naszej oferty możesz skorzystać również online, w naszym sklepie internetowym.

Formularz kontaktowy

Chcesz sprawdzić dostępność lub cenę narzędzi? Potrzebujesz pomocy? Interesuje Cię współpraca? Jesteśmy tu dla Ciebie.