Wycieraczki samochodowe Wrocław

Wycieraczki zostawiają smugi na szybie? Zadbaj o bezpieczeństwo i dobrą widoczność – jak najszybciej wymień je na nowe! Jeśli szukasz wysokiej jakości wycieraczek samochodowych we Wrocławiu, odwiedź S-Auto – w naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę produktów do pojazdów wszystkich marek. Zapraszamy!

Skontaktuj się!

Kup wiodące wycieraczki samochodowe we Wrocławiu

Jeśli chcesz kupić wycieraczki samochodowe we Wrocławiu, oferta S-Auto stworzona jest dla Ciebie! W naszej ofercie znajdziesz wycieraczki do każdego auta, z różnych półek cenowych. Oferujemy zarówno produkty jakości OE jak i tańsze zamienniki – sprawdzone, z pewnego źródła, posiadające wymagane certyfikaty.

Dlaczego warto kupić wycieraczki samochodowe w S-Auto? Oferujemy:

  • Szeroki wybór wycieraczek samochodowych o różnych rozmiarach – od 280 do 650 mm
  • Produkty wiodących marek – kupisz u nas m.in. wycieraczki Bosch czy Valeo
  • Fachowe doradztwo – jeśli nie wiesz, jakie wycieraczki pasują do Twojego pojazdu, zapraszamy do naszego sklepu!

Pora na wymianę wycieraczek?

Wycieraczki samochodowe pracują szczególnie intensywnie w sezonie jesiennym i zimowym. Dlatego też warto zdecydować się na ich profilaktyczną wymianę na nowe jeszcze zanim nadejdzie jesienna słota.

Należy również zwracać uwagę na pracę wycieraczek i pierwsze objawy ich zużycia – czyli pozostawianie smug na szybach. Bardzo zużyte pióra wycieraczek pracują nierówno i mogą doprowadzić nawet do głębokich zarysowań szyby. Generalnie, zaleca się wymianę wycieraczek raz na pół roku – gwarantuje to ich optymalny stan, a co za tym idzie – właściwą widoczność.

Jeśli problemy z wycieraczkami samochodowymi dopadły Cię we Wrocławiu, odwiedź nasz sklep – dobierzemy dostosowany do Twoich potrzeb produkt!

Szukasz wycieraczek samochodowych we Wrocławiu? Zapraszamy!

Chcesz kupić wycieraczki samochodowe we Wrocławiu? Odwiedź S-Auto! Znajdziesz nas w dzielnicy Wrocław-Krzyki, przy ul. Krakowskiej 145. Nasza dogodna lokalizacja gwarantuje szybki i wygodny dojazd nie tylko z praktycznie całego Wrocławia, ale również z ościennych miejscowości, takich jak Radwanice czy Żerniki Wrocławskie.

Chcesz dowiedzieć się, jakie wycieraczki samochodowe posiadamy aktualnie w asortymencie? Sprawdź nasz sklep internetowy lub skontaktuj się z nami!

Formularz kontaktowy

Chcesz sprawdzić dostępność lub cenę narzędzi? Potrzebujesz pomocy? Interesuje Cię współpraca? Jesteśmy tu dla Ciebie.