Wycieraczki samochodowe

Wycieraczki zostawiają smugi na szybie? Zadbaj o bezpieczeństwo i dobrą widoczność – jak najszybciej wymień je na nowe! Jeśli szukasz wysokiej jakości wycieraczek samochodowych, odwiedź S-Auto lub sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego. W naszym asortymencie znajdziesz produkty do wszystkich modeli samochodów osobowych i ciężarowych.

Skontaktuj się!

Zróżnicowana oferta wycieraczek samochodowych

Oferujemy zarówno wycieraczki jakości OE, jak i tańsze zamienniki, które są równie wydajne i bezpieczne dla szyb, co artykuły oryginalne. Wszystkie nasze produkty mają certyfikaty, które potwierdzają ich prawidłowe działanie. Oferujemy:

  • szeroki wybór wycieraczek samochodowych o różnych rozmiarach – od 280 do 650 mm,
  • produkty najlepszych marek – kupisz u nas m.in. wycieraczki Bosch czy Valeo,
  • fachowe doradztwo – jeśli nie wiesz, jakie wycieraczki pasują do Twojego pojazdu, zapraszamy do naszego sklepu!

Kiedy należy wymienić wycieraczki samochodowe?

Wycieraczki samochodowe pracują szczególnie intensywnie w sezonie jesiennym i zimowym. Dlatego warto zdecydować się na ich profilaktyczną wymianę jeszcze zanim nadejdzie jesienna słota.

Należy również zwracać uwagę na pracę wycieraczek i pierwsze objawy ich wyeksploatowania – czyli pozostawianie smug na szybach. Bardzo zużyte pióra wycieraczek pracują nierówno i mogą doprowadzić nawet do głębokich zarysowań szyby. Dlatego mechanicy zalecają, aby wymieniać wycieraczki co najmniej co pół roku.

Jeśli problemy z wycieraczkami samochodowymi dopadły Cię we Wrocławiu, odwiedź nasz sklep – dobierzemy produkt dostosowany do Twoich potrzeb!

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Wyślij je do nas - odpowiemy!