Katalog części

Pełna oferta dostępna jest w sklepie S-auto w miejscowości Wrocław. Zapraszamy!

Prowadzisz serwis samochodowy i potrzebujesz narzędzi warsztatowych, które ułatwią Ci pracę? A może mechanika pojazdowa jest Twoją pasją i potrzebujesz nowego sprzętu? Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów przyrządów do mechaniki samochodowej we Wrocławiu. U nas znajdziesz to, czego szukasz!

Prowadzimy sprzedaż prostych narzędzi ręcznych – kluczy, szczypców, grzechotek – a także specjalistycznych rozwiązań, takich jak ściągacze, testery czy blokady rozrządu. Wśród naszych narzędzi warsztatowych dla mechaników znajdziesz produkty takich marek jak:

  • WERA
  • HAZET
  • VIGOR
  • TESAM
  • KS TOOLS

katalog.parts-team.pl

Zapoznałeś się z naszym katalogiem, jednak nie znalazłeś interesujących Cię przyrządów? Zadzwoń do nas! Możliwe, że jesteśmy w stanie zdobyć ten przedmiot od jednego z naszych dostawców.

Narzędzia warsztatowe dla specjalistów

W naszej ofercie znajdziesz narzędzia, którymi na co dzień posługują się lakiernicy, elektrycy i szklarze montujący szyby w samochodach osobowych. Sprzedajemy m.in. mierniki, które pozwalają na przeprowadzanie bezinwazyjnych pomiarów lakieru, aluminiowe przyssawki do szyb umożliwiające przenoszenie ciężkich tafli szkła oraz przewody pomiarowe do testowania układów elektrycznych.

Zestawy narzędzi i pojedyncze przyrządy

Oferujemy zestawy narzędzi warsztatowych. W naszych walizkach i szafkach narzędziowych znajdziesz wszystkie niezbędne klucze, zaciski i końcówki, które są potrzebne do wykonywania napraw mechanicznych. Mając taki zestaw, nie będziesz musiał za każdym razem jeździć do sklepu, gdy zabraknie Ci wybranego przyrządu.

Twój warsztat jest bardzo dobrze wyposażony, jednak chciałbyś kupić kilka pojedynczych przyrządów, które ułatwiłyby Ci pracę? Z pewnością znajdziesz je w S-auto. U nas nie musisz kupować całych opakowań z kilkoma narzędziami, by zdobyć to jedno – najpotrzebniejsze. Zapoznaj się z naszych katalogiem i znajdź to, czego potrzebujesz!

Kupić narzędzia elektryczne, czy manualne?

Narzędzia elektryczne zdecydowanie ułatwiają i przyspieszają pracę przy samochodach. Ich obsługa jest intuicyjna i wymaga jedynie dostępu do prądu. Jednak, gdy zabraknie zasilania, np. w wyniku przerwy w dostawie energii elektrycznej albo awarii, może okazać się, że tego typu przyrządy będą bezużyteczne. Dlatego w każdym warsztacie, nawet tym domowym, powinny znaleźć się narzędzia manualne, których można użyć zawsze i wszędzie.

Alternatywą dla urządzeń zasilanych z gniazdka będą te, których można używać po podłączeniu ich do gniazda zapalniczki.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Wyślij je do nas - odpowiemy!