Żarówki lamp tylnych

Chcesz bezpiecznie prowadzić swój samochód i uniknąć kłopotów z policją? Upewnij się, że żarówki lamp tylnych w Twoim aucie działają prawidłowo. Jeśli okaże się, że potrzebujesz nowego oświetlenia, to skontaktuj się z nami. Doradzimy Ci, jaką żarówkę wybrać do danego pojazdu. Oferujemy wszystkie rodzaje żarówek do lamp tylnych:

  • kierunkowskazów,
  • świateł cofania,
  • świateł mijania,
  • świateł hamowania,
  • świateł postojowych,
  • świateł przeciwmgłowych,
  • podświetlenia tablicy rejestracyjnej.

Wśród oferowanych przez nas produktów znajdują się m.in. żarówki P21/5W z przedłużonym czasem świecenia.

Zapasowa żarówka może uchronić Cię przed mandatem!

Światła tylne spełniają bardzo ważną funkcję – informują o hamowaniu, cofaniu czy zmienianiu kierunku jazdy. Bez prawidłowo działającego oświetlenia jazda do tyłu albo gwałtowne zahamowanie może spowodować wypadek. Dlatego funkcjonariusz policji, który zatrzyma do kontroli samochód z niedziałającym światłem, może nakazać kierowcy natychmiastową wymianę żarówki. Jeśli okaże się, że osoba kierująca autem nie ma zapasowego oświetlenia, policjant będzie musiał wypisać mandat, a w niektórych przypadkach – zatrzymać dowód rejestracyjny.

Żarówki do tylnych świateł przeciwmgielnych

Zbliża się jesień, a Twoje światła przeciwmgłowe nie działają? W takim razie warto rozważyć zakup nowych żarówek. To bardzo ważne, ponieważ od września do końca listopada pogoda jest szczególnie kapryśna – zaskakuje kierowców porannymi mgłami i obfitymi deszczami. Jeśli widoczność spadnie poniżej 50 metrów, każdy kierowca powinien obowiązkowo włączyć światła przeciwmgłowe. Jeżeli chcesz przygotować się na ten nieprzyjemny okres, zaopatrz się w żarówki do tylnych świateł przeciwmgłowych. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze modele tych produktów tworzone przez firmy takie jak Hella, Valeo czy SWAG.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Wyślij je do nas - odpowiemy!